dzień ziemi

Dzień Ziemi w naszej szkole

           20 kwietnia 2018 r w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Ziemi. W tym roku obchodziliśmy ją pod hasłem „ Chrońmy przyrodę”. W przedstawieniu wzięli udział uczniowie klas II- VII pod kierunkiem p. Iwony Bąbrych, p. B. Chmielewskiej, p. J. Zachaj, i p. A. Gralewskiej, ”, w którym zachęcali wszystkich do dbania o środowisko naturalne, przypominali jak ważne jest uświadomienie sobie, że dbanie o czystość przynosi korzyści ludziom i środowisku naturalnemu.  Uczniowie pod postaciami leśnych zwierząt przybliżyli życie w lesie, w którym człowiek nie zwraca uwagi na ochronę przyrody. Przedstawienie uświetniły piosenki o tematyce ekologicznej i informacje na temat Dnia Ziemi.
 Przepiękne stroje przygotowane przez uczniów wszystkim bardzo się podobały. 

   Opracowała : Iwona Bąbrych